Languages

Ücretsiz Artstor erişimi Aralık 2021'e kadar uzatıldı.

 

Değerli Kullanıcılarımız,

Değerli Meslektaşlarımız,

Artstor COVID-19 uzatılmış erişimi 30 Haziran 2021'de sona erecek olmasına rağmen, ücretsiz erişimini deneme amaçlı olarak 31 Aralık'a kadar uzattığımızı bildirmekten memnuniyet duyuyoruz

Erişim adresi: https://www.artstor.org/

https://library.artstor.org/#/

 

Artstor Hakkında
Artstor en iyi müzelerden, arşivlerden, akademik kurumlardan ve sanatçılardan derlenmiş, eğitim ve araştırma amacıyla tüm kullanım hakları alınmış ve öğrenim ve öğretim için özel geliştirilmiş birtakım araçları içeren en kapsamlı multi-disipliner görsel kaynağıdır.
Bu sayede 2 milyonun üzerinde yüksek kaliteli ve eğitim ve araştırma için tüm hakları alınmış görsel, kritik metin tabanlı akademik içerikle tek bir platformda bir araya geliyor. Ayrıca, araştırmalarında ve derslerinde kullanmaları için JSTOR, kullanıcılarınıza Artstor'un görsellerini de sunar ve görsel okuryazarlık ve eleştirel gözlem becerilerinin geliştirmelerine yardımcı olur.
 
Hemen İzleyin: Bu kısa videoyu paylaşarak akademisyen ve öğrencilerinizin ilgisini çekin.
 
Haberdar Olun Yıl içinde, JSTOR'a daha fazla Artstor görsel koleksiyonu ve görsellerle çalışma ve öğretme araçları ekleyeceğiz. Kendinizi, ekibinizi ve akademisyenlerinizi bilgilendirin: