Diller

intihal.net veri tabanı 31 Aralık 2020 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

 

Değerli Kullanıcılarımız,

intihal.net veri tabanı 31 Aralık 2020 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

intihal.net (www.intihal.net), akademik çalışmalardaki benzerlik oranını ortaya koymak için Türk mühendisler tarafından üretilmiş milli bir programdır. Birçok intihal tipini tespit etmek için özelleşmiş, internet tabanlı bir benzerlik tespit ve raporlama yazılımıdır. intihal.net ile eserinizin özgünlük testini sadece 3 adımda gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı kolay arayüzü, özgün algoritmik yapısı ve geniş kapsamlı Türkçe ve İngilizce içeriğiyle benzerlik oranını belirlemede tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek bir yapıda tasarlanmıştır. İntihal.net 56 farklı dosya formatını desteklemektedir. Programa üye olan kurumlar hem doküman tipi hem de doküman sayısı bakımından hiçbir sınırlandırma olmadan sistemden faydalanabilirler.

intihal.net herhangi bir kullanıcı sayısı veya tarama sayısı sınırına olmadan sınırsız kullanılabilir. intihal.net’de doküman tipi sınırlaması olmaksızın öğrenci ödevi, yüksek lisans tezi, doktora tezi veya makale/bildiri taraması yapılabilir. Belgenizin otomatik olarak depoya eklenmesi problemini yaşamadan rahatlıkla benzerlik testi yapabilirsiniz.

intihal.net ’de sınıf mantığı klasör sistemi üzerine kuruludur. Akademisyen hesabında, öğrenci ödevleri için kolaylıkla sınıf oluşturabilir ya da bir sınıf oluşturma zorunluluğu olmadan kişisel dokümanınızı test edebilirsiniz. Öğrencilerin ödevlerini yüklemesi için oluşturduğunuz sınıfın klasör kodunu bilmesi yeterlidir.

 

Erişim Adresi: https://intihal.net

İletişim İçin: intihal@intihal.net

Yardım kılavuzu için tıklayınız.

 

 

Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla

Fırat Üniversitesi

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı