Diller

TOTAL MATERIA’dan Eğitim Webinarları – Her Perşembe

 

TOTAL MATERIA’dan Eğitim Webinarları – Her Perşembe
 
Dünyanın en kapsamlı malzeme veritabanı olan ve dünya çapında akademik ve kurumsal birçok referansı bulunan Total Materia online eğitim webinarlarımıza davetlisiniz!
 
Total Materia Türkiye Satış Müdürü Sn. Zaim Akyüz’ün gerçekleştirdiği webinarlara, her hafta bireysel veya kurumsal olara katılım sağlayabilirsiniz. Detayları aşağıda görebilirsiniz:
 
Webinar Tarihleri:
Her Perşembe
TR Saat: 13:30 - 14:30
 
18 Şubat 2021 Tarihli Webinar’a Kaydolmak İçin Tıklayın.

Her hafta gerçekleşen webinarları Total Materia websitesinden takip edebilirsiniz.

Total Materia Hakkında:

Total Materia, 450,000’in üzerinde metal ve metal dışı malzemenin 20,000,000’den fazla özellik kaydını barındıran ve Türkçe dil desteği ile sunulan bir malzeme veri tabanıdır. Metalurji Mühendisleri başta olmak üzere tüm ilgili mühendislik alanlarında çalışan akademisyenlerin aradıkları her türlü veriye ulaşabilecekleri dünyadaki en geniş kapsamlı veri tabanı olma özelliği taşır.

Tüm Total Materia modülleri, güvenilir ve kullanımı kolay, veri tabanları için araştırılmış ve metalurji uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Total Materia, ISO 9001: 2008 ve ISO 27001: 2005 standartlarına uygundur.

160’dan fazla ülkede güvenle kullanılan Total Materia, en küçük işletmelerden uluslararası endüstri liderlerine kadar tüm firmalara hizmet sunmanın yanında, akademik kurumlardaki araştırmacılara da tüm modüllerini kapsayan özel paketi ile destek sağlamaktadır. Sürekli güncellenen içeriği ve eğitim kurumlarına özel çok avantajlı ücret uygulamaları ile Total Materia, kullanıcılarınıza bu alanda sunabileceğiniz en iyi veri tabanıdır.

Türkçe Broşür için tıklayın.